2 GECE KONAKLAMALI KAZANLIK GÜL FESTİVALİ Tur Programı
Kalkış Yerleri: Miratus Turizm Önü, Kadıköy Evlendirme Dairesi, Mecidiyeköy Finans Önü, İncirli Ömür Plaza Önü
PROGRAM
1 Gün:

Siz değerli misafirlerimiz ile Miratus Turizm önünde buluşuyoruz ve 22:00'da hareket ediyoruz. İstanbul  23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi'nden, 23.30'da Mecidiyeköy Finans Önü'nden ,00.00 İncirli Ömür Plaza Önü'nden siz değerli misafirlerimizi alıyoruz. Ara molalarla birlikte Bulgaristan yolculuğumuza başlıyoruz. Kapıkule sınır kapısına varışın ardından pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Bulgaristan’a giriş.2 Gün:

Sabah erken saatlerde Filibe’ye vardıktan sonra kahvaltı için mola veriyoruz (ekstra 10 € ) Kahvaltımızın ardından , dünyanın en eski şehir yerleşimlerinden biri olan Filibe’de panoramik şehir turuna başlıyoruz. Turumuz esnasında Roma Stadyumu , Hüdavendigar Murat Paşa tarafından yaptırılan Cuma Camii , Müftülük , Nebet Tepe Mevkide yerleşik olan Eski Plovdiv Şehri , Anfi Tiyatro , Fransız Şair ve yazar olan AlphonseLamartine Evi , Hisar Kapı , Bulgaristan Ortadoks Mimarisinin en güzel örneklerinden ve aynı zamanda en eski kiliselerinden biri olan SvetiKostantin&Elena Kilisesi , Balabanov Evi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından hotelimize yerleşiyoruz saat 16:00’da lobide buluşma.  Dileyen misafirlerimiz ile Baçkova Manastır’ı turumuza başlıyoruz. Baçkova Manastırı’ı Bulgaristan'ın Filibe ilinde, ülkenin Rila Manastırından sonra ülkedeki en büyük manastırdır. (ekstra 10 €) Turlarımızın ardından hotelimize dönüyor ve hotelimizin spa ve casino imkanlarından faydalanmak üzere serbest zaman alıyoruz.

Geceleme Grand Hotel Plovdiv’de.3 Gün:

Sabah erken saatte kahvaltımızın ardından saat 08:00’da GÜL FESTİVALİ’ne hareket ediyoruz. Kazanlık’a ulaşmamızın ardından Kazanlık Şehri Gül Festivali ve Bayrak Yarışları ,  Güzellik Yarışması , Folklor Gösterileri , Geleneksel Bulgar Unlu Mamülleri Tanıtımı , Gül Reçelleri Tanıtımı ve benzeri bir çok etkinlikle Kazanlık Gül Festivalinin eğlenebilmemiz adına serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirleyeceği noktada buluşup Filibe’ye dönüş. Hotelimize döndükten sonra siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.

Gecelememiz Grand Hotel Plovdiv’de.4 Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından saat 10:00’da lobide buluşuyoruz ve hotelimizden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz son günümüzde Filibe’yi keşfetmeye çıkabilir dileyen misafirlerimiz ile de Starosel’deki turumuz için hareket ediyor ve  şarap mahsenlerini ziyaret ediyoruz. ( ekstra 10 € ) Turumuzun ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Edirne’de Selimiye Camii ziyaretimizden sonra tatmadan ayrılmak istemeyeceğiniz Edirne ciğercisinde ciğer ziyafetimizden sonra yola koyuluyoruz. Ara molalar eşliğinde dönüş yolculuğumuzu siz değerli misafirlerimizi aldığımız buluşma noktalarına bırakıp, bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile sonlandırıyoruz.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  İptal Şartları
  https://www.miratus.com.tr/tur-110-2-gece-konaklamali-kazanlik-gul-festivali.html

  Altınşehir Mah. Uğur Mumcu Blv. 304. Sk. 60 A/C Nilüfer/BURSA
  +90 850 255 66 77


  Bu çıktı 10.08.2022 05:09 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.